We design and optimize

Contact

Växel

Malmö: 040-14 31 50

Göteborg: 031-89 85 40

VD

Annika Karlsson

Mail: annika.karlsson@specialteknik.se

Tel: 040-642 49 96

Produktionsansvarig LEGO

Staffan Andersson

Mail: staffan.andersson@specialteknik.se

Tel: 040-642 49 75

Godsmottagning/Utlämning

Zoran Rasic

Mail: zoran.rasic@specialteknik.se

Tel: 040-642 49 46​

Verkstad/SpecialMaskiner

​Johan Lindqvist

Mail: johan.lindqvist@specialteknik.se

Tel: 031- 350 40 24

Service & Underhåll

Per Lundgren

Mail: per.lundgren@specialteknik.se

Tel: 031-350 40 51

SpecialMaskiner i Malmö

Johan Gabrielsson, Mail: johan.gabrielsson@specialteknik.se

Tel: 073-3122737

Latest news ›

Nyanställningar
Specialteknik utökar och anställer två nya medarbetare.
Läs hela inlägget ›
Pågen-gruppen
Den 30 april gick vi in i Pågen-gruppen
Läs hela inlägget ›

Partners

​SpecialTeknik i Sverige AB i Malmö

   Kantyxegatan 21 • 213 76 Malmö

Phone +46 40 14 31 50kontakt@specialteknik.se​

SpecialTeknik i Sverige AB i Göteborg

 Olof Asklunds gata 18 • 421 30 Västra Frölunda

Phone +46 3​1 89 85 40 kontakt@specialteknik.se​​